„Teraz My” – nowy projekt

Rozpoczęliśmy realizację projektu pod nazwą ,,Teraz My” w ramach umowy podpisanej między Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych a Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach. Więcej informacji tutaj.

 

Posted in Projekty

Szkolenia, szkolenia, szkolenia

Stowarzyszenie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych jest instytucją szkoleniową w ramach swojej działalności odpłatnej pożytku publicznego, realizuje szkolenia dla osób bezrobotnych, osób nieaktywnych zawodowo oraz osób z niepełnosprawnością. Więcej na plakatach.

Posted in Projekty

Klub “Zam(czys)kowa 8” zaprasza

Już 07.08.2018 r. o 16.30, jak w każdy wtorek, w siedzibie Spółdzielni Socjalnej Familia czyli na ulicy Zamkowa 8 w Tarnowskich Górach, odbędzie się spotkanie samopomocowej grupy wsparcia. W ramach spotkania można liczyć na wsparcie psychologiczne, poradę socjalną itp. Mile widziane są osoby samotne, starsze czy bezrobotne, a także niepełnosprawne
Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne!!!

 

Posted in ogólne

Zaproszenie do udziału w projekcie “Społecznie Aktywni”

Zainteresowanych, osoby z niepełnospawnością zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie ,,Społecznie Aktywni”.

Więcej informacji tutaj.

Posted in Projekty

Nasz partner

Naszym partnerem została HALA Targowa w Tarnowskich Górach.

Posted in Bez kategorii

Porady prawne dla mieszkańców Kalet

Miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Tarnowskich Górach zostało wybrane w drodze otwartego konkursu do świadczenia porad prawnych w punkcie nieodpłatnych porad prawnych dla mieszkańców KALET w Kaletach, ul. Żwirki i Wigury 2

poniedziałek – od godz. 8.00 do godz. 13.00,
wtorek – od godz. 13.00 do godz. 18.00,
środa – od godz. 8.00 do godz. 13.00,
czwartek – od godz. 13.00 do godz. 18.00
Nieodpłatnej pomocy prawnej udzielają adwokaci
Zadanie realizowane jest od stycznia do końca 2016 roku.

Posted in Projekty

Baza Danych Instytucji Rynku Pracy i Integracji Społecznej

W związku z wdrażaniem opracowanego w ramach projektu „Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy – pilotaż” Lokalnego Programu Interdyscyplinarnej Współpracy, w którym opracowano bazę danych Instytucji Rynku Pracy i Integracji Społecznej oraz innych organizacji działających na rzecz rodziny zawierających ich ofertę pomocową, na prośbę lidera projektu -Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach, umieszczamy bazę oraz zachęcamy do korzystanie z niej.

Posted in Bez kategorii

Zaproszenie

Stowarzyszenie „Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych” serdecznie zaprasza w dniu 28.07.2014 od godz. 10 00 do KLUBU przy ul. Zamkowej 8 w Tarnowskich Górach na pogadankę: w ramach projektu p.n. “ŻYJ ZDROWO!” współfinansowanego ze środków budżetu Województwa Śląskiego w dziedzinie promocji i ochrony zdrowia pod nazwą: „Profilaktyka otyłości i zapobieganie cukrzycy wśród dzieci i młodzieży” w 2014 roku.


Projekt współfinansowany ze środków budżetu Województwa Śląskiego.

Posted in Projekty

Zaproszenie do współpracy

W ramach projektu “Warto wiedzieć – edycja 2014” zapraszamy do współpracy, celem przeprowadzenia na terenie waszych placówek lub w naszej siedzibie, pogadanek na temat profilaktyki AIDS/HIV , świetlice środowiskowe oraz szkoły.


Projekt współfinansowany ze środków budżetu Województwa Śląskiego.

Tagged with:
Posted in Bez kategorii, Projekty

Zaproszenie

Zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami w ramach projektu “Warto wiedzieć – edycja 2014”, które odbędą się (od czerwca do października) w każdy czwartek od godziny 16:00 do 20:00, w naszej siedzibie przy ulicy Opatowickiej 112 w Tarnowskich Górach. Dyżury pełni psycholog i lekarz. Istnieje możliwość konsultacji telefonicznych.


Projekt współfinansowany ze środków budżetu Województwa Śląskiego.

Tagged with:
Posted in Bez kategorii, Projekty